Loading...
VICEMAYOR HISTORY HISTORY OF VICE MAYOR APPOINTMENTS 1982 DUNIN 1983* DUNIN 1984 SETTLE 1985* SETTLE 1986 DOVEY 1987 GRIFFIN 1988 RAPPA 1989 PINARD 1990 REISS 1991 ROALMAN 1992 PINARD 1993 ROALMAN 1994 SETTLE 1995 ROMERO 1996 WILLIAMS 1997 ROALMAN 1998 SMITH/ROMERO ** 1999 ROMERO 2000 SCHWARTZ 2001 2002 2003 2004 2005 2006 SETTLE 2007 MULHOLLAND ** Kathy Smith resigned from the Council on 8/31/00. Dave Romero was appointed Vice Mayor on 9-1-98. g:/vice mayor history